OSiR  Jedlińsk  Bierwiecka Wola  Lisów  Nowe Zawady  Ludwików  Mokrosęk  Piastów

Aktualności

O nas

Kalendarz imprez

Zajęcia stałe

Byli u nas

Osiągnięcia

Projekty

Galeria

Kontakt

Stowarzyszenie


 

tel/fax. 48 32 13 052
NIP: 796 28 13 922
Regon: 141208576

I BieG Uliczny O Puchar Wójta Gminy Jedlińsk

 

   W niedzielę 24 września w Jedlińsku został zorganizowany po raz pierwszy Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Jedlińsk.

» fotogaleria «

Biegi młodzieżowe (na dystansach 300, 500, 700 i 1000 m) odbywały się na parkingu przy Ośrodku Sportu i Rekreacji, natomiast 7-kilometrowa trasa biegu głównego dla dorosłych przebiegała ulicami Jedlińska oraz sąsiednich miejscowości.

Impreza miała charakter otwarty, a jej celem była popularyzacja i upowszechnianie biegania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, jako najprostszej formy aktywności fizycznej.

Wyniki:

Biegi młodzieżowe
1. Dystans 300m (roczniki 2009, 2010), wystartowało 4 osoby, dwóch chłopaków i dwie dziewczynki
W kategorii dziewcząt:
1. Emila Korzeniowska
2. Karolina Turzyńska
w kategorii chłopców
1. Filip Piasek
2. Kopeć Dominik

Dystans 500m (roczniki 2007, 2008), wystartowało 22 uczestników łącznie chłopcy i dziewczynki
Kategoria dziewcząt:
1. Wiktoria Bartnik
2. Karina Bartnik
3. Julia Bartnik
Kategoria chłopców:
1. Bartosz Korzeniowski
2. Leon Zakrzewski
3. Adam Bednarek

Dystans 700m (roczniki 2005, 2006), wystartowało 12 uczestników łącznie chłopcy i dziewczynki
Kategoria dziewcząt
1. Weronika Szczęsna
2. Adrianna Bieniek
Kategoria chłopców
1. Wiktor Stompór
2. Oskar Bednarek
3. Daniel Stawczyk

Dystans 1000m (roczniki 2002, 2003, 2004), wystartowało 29 uczestników łącznie chłopcy i dziewczynki
Kategoria dziewcząt
1. Agata Ziółek
2. Julia Ciecieląg
3. Roksana Hełmińska
Kategoria chłopców
1. Kamil Ruta
2. Jakub Gryza
3. Piotr Śliwowski

Bieg na 700m
1. Bartłomiej Górnik (OSP Bierwce)
2, Zbigniew Kowalczyk (OSP Nowe Zawady)
3. Katarzyna Szewczyk (GCKiKF)
4. Paweł Kokosza (PSP Wierzchowiny)
5. Magdalena Postek (PSP Ludwików)
6. Kamil Dziewierz (Wójt Gminy)
7. Roman Wójcik (PSP Bierwce)
8. Makulski Maciej (ZGK, Rada Gminy)
9. Iwona Filozof (GOPS)
10. Ewa Kutkiewicz (GOPS)
11. Małgorzata Turek (GOPS)
12. Iwona Śmiechowska (PSP Stare Zawady)
13. Lidia Żurowska (GOPS)

Bieg główny 7km , wystartowało 15 mężczyzn, 4 kobiety
Klasyfikacja generalna kobiet:
1. Anna Imiołek czas biegu 37,32 min
2. Beata Morawska czas 38,49 min.
3. Monika Trzaszczka czas 39,44 min.

Kategoria wiekowa kobiet 40+
1. Anna Imiołek czas biegu 37,32 min
2. Beata Morawska czas 38,49 min.
3. Monika Trzaszczka czas 39,44 min.
4. Agnieszka Konopka czas 40,41

Klasyfikacja generalna mężczyzn:
1. Jarosław Kucharski czas 26,30
2. Paweł Krawczyk czas 29,10
3. Daniel Krawczyk czas 30,49

Kategoria wiekowa 50+
1. Zbigniew Głogowski czas 37,56

Kategoria wiekowa 40-49 lat
1. Daniel Walczak czas 33,01
2. Paweł Fijałkowski czas 33,19
3. Paweł Kokosza czas 34,28

Kategoria wiekowa 30-39 lat
1. Bartłomiej Nowak czas 32,39
2. Marcin Głuch czas 38,56
3. Jacek Kośla czas 40,16

Kategoria wiekowa 20-29 lat
1. Daniel Krawczyk czas 30,49

Kategoria wiekowa 16-19 lat.
1. Jarosław Kucharski czas 26,30
2. Paweł Krawczyk czas 29,10
3. Dominik Kowalczyk czas czas 32,02

Czas biegu pozostałych uczestników, którzy w kwalifikowali się w kategoriach
Dariusz Dębski czas 34,33
Tomasz Malinowski czas 36,43
Zbigniew Kowalczyk czas 38,22
Adam Imiołek czas 38,47

 

» fotogaleria «

 


  

XII Turniej Sołectw 2017


 


 

Pobierz kalendarium imprez