OSiR  Jedlińsk  Bierwiecka Wola  Lisów  Nowe Zawady  Ludwików  Mokrosęk  Piastów

Aktualności

O nas

Kalendarz imprez

Zajęcia stałe

Byli u nas

Osiągnięcia

Projekty

Galeria

Kontakt

Stowarzyszenie


 

tel/fax. 48 32 13 052
NIP: 796 28 13 922
Regon: 141208576

KARAWANA KULTURY - WĘDRUJĄCY FESTIWAL SZTUKI

Wędrujący Festiwal „Karawana Kultury” odwiedził już w tym roku kilka miejscowości województwa mazowieckiego, w których były realizowane programy artystyczne. W dniu 26 lipca 2014 roku artyści oraz animatorzy zawitali do Jedlińska.

Organizatorami tego wydarzenia był Mazowiecki instytut Kultury oraz Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA. Na podstawie zawartego porozumienia z Gminą Jedlińsk reprezentowaną przez Wójta a także z Dyrektorem Gminnego Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku, prezentowane były na naszym terenie ciekawe spektakle teatralne oraz prowadzone liczne zajęcia integracyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przedsięwzięcie rozpoczęło się od spektaklu dla najmłodszych, pod tytułem Czerwony Kapturek w wykonaniu artystów z teatru Bajlandia. Następnie toczył się blok rodzinnych animacji, a kolejną atrakcją był koncert piosenek Retro w wykonaniu artystów z Krakowa.

Nie mogło również zabraknąć występów dzieci i młodzieży biorących udział w zajęciach wokalnych prowadzonych przez GCKIKF. Imprezę uświetnił także występ wokalny Aleksandry Kowalczyk z PG w Jedlińsku. W godzinach wieczornych zgromadzona publiczność mogła posłuchać francuskich utworów wykonywanych przez Annę Kukawską i muzyków z Krakowa. Impreza zakończyła się spektaklem rodzinnym "Komedianci" w wykonaniu teatru MIMO.

 

 

zdjęcia  

 

 

XII Turniej Sołectw 2017


 


 

Pobierz kalendarium imprez