OSiR  Jedlińsk  Bierwiecka Wola  Lisów  Nowe Zawady  Ludwików  Mokrosęk  Piastów

Aktualności

O nas

Kalendarz imprez

Zajęcia stałe

Byli u nas

Osiągnięcia

Projekty

Galeria

Kontakt

Stowarzyszenie

Klauzula-RODO


 

tel/fax. 48 32 13 052
NIP: 796 28 13 922
Regon: 141208576

XXII Konkurs Poezji Patriotycznej

 

   9 listopada 2017 roku odbył się XXII Konkurs Poezji Patriotycznej zorganizowany przez GCKIKF w Jedlińsku , skierowany do dzieci i młodzieży z terenu gminy Jedlińsk. W Konkursie wzięło udział 130 uczestników w 4 kategoriach wiekowych. Pierwszą kategorią wiekową były przedszkolaki i klasy 0. W kategorii tej jury przyznało dyplomy i wyróżnienia.

» fotogaleria «

Dyplomy otrzymali:
Aleksandra Malinowska, ZSP w Jedlińsku
Liliana Wójcik, ZSP we Wsoli
Zuzanna Maślak, ZSP Wsola
Kordian Karolak, PSP Wierzchowiny
Małgorzata Wojciechowska, ZSP Wsola
Tobiasz Wójcik, PSP Bierwce


Wyróżnienia otrzymali:
Igor Szymański, PSP Jedlanka
Mikołaj Szymański, PSP Jedlanka
Amelia Marszałkiewicz, PSP Bierwce
Fabian Kucharski, PSP Wierzchowiny


W kategorii klasy I-III szkoły podstawowe przyznano dyplomy następującym osobom:
-Oliwia Wasiak, ZSP Wsola
Antonina Makulska , ZSP Jedlińsk
Kacper Kopycki, PSP Jedlanka
Nikola Boryczka , PSP Wierzchowiny
Oliwier Klocek, ZSP Wsola
Zofia Szymańska, PSP Ludwików
Szymon Kolasa, PSP Bierwce


Wyróżnienia otrzymali:
Piotr Ofiara, PSP Bierwce
Karolina Turzyńska, ZSP Jedlińsk
Dawid Brzeziński, ZSP Jedlińsk
Lena Jędrasiewicz, ZSP Wsola
Jan Dziewierz, ZSP Jedlińsk
Karolina Głuch, PSP Ludwików
Nikola Przytulska, PSP Bierwce
Izabela Wojciechowska, ZSP Wsola
Ilona Murawska , PSP Wierzchowiny
Ewa łoboda , ZSP Jedlińsk
Jakub Taborek, PSP Stare Zawady
Zofia Kraska, ZSP Jedlińsk
Mikołaj Łyżwa, PSP Ludwików
Małgorzata Kucharczyk, ZSP Wsola
Antonina Tkaczyk, PSP Ludwików

W kategorii IV-VI dyplomy otrzymali:
Weronika Broda, PSP Stare Zawady
Igor Bartos, PSP Stare Zawady
Cezary Cielniak, PSP Wierzchowiny
Zuzanna Konopka, PSP Wierzchowiny
Roksana Kazana, ZSP Jedlińsk
Weronika Chojnacka, PSP Ludwików
Gustaw Ptaszek, ZSP Jedlińsk
Kacper Kiepiela, ZSP Wsola
Natalia Wójtowicz, PSP Jedlanka
Wyróżnienia natomiast otrzymali:
Amelia Malinowska, PSP Jedlanka
Zuzanna Jaworska, PSP Ludwików
Kamil Dawidowski, PSP Bierwce
Karolina Michałowska, PSP Ludwików
Aleksandra Przedwój, PSP Wierzchowiny
Milena Rudecka, PSP Bierwce
Erwin Konopka, ZSP Jedlińsk
Amelia Jaszczyk, ZSP Jedlińsk

W kategorii wiekowej klasy VII i klasy gimnazjalne dyplomy otrzymali:
Rafał Imiołek, ZSP Jedlińsk
Natalia Skałbania, PSP Jedlanka
Aleksandra Żarłok, PSP Jedlanka
Dawid Drewnowski, PSP Wierzchowiny
Marta Krupa, ZSP Jedlińsk
Urszula Lipiec, ZSP Jedlińsk
Tomasz Gierasiński, PSP Wierzchowiny
Filip Lutek, ZSP Jedlińsk
Franciszek Makulski, ZSP Jedlińsk

Wyróżnienia natomiast otrzymały następujące osoby:
Natalia Tkaczyk, PSP Ludwików
Aleksandra Gierasińska, ZSP Wsola
Aleksandra Kobza, PSP Wierzchowiny
Laura Firlej, PSP Stare Zawady
Bartosz Walczak, PSP Stare Zawady
Jakub Kowalczyk, PSP Stare Zawady


 

» fotogaleria «

 


  

XII Turniej Sołectw 2017


 


 

Pobierz kalendarium imprez